O tym Ci nikt nie powie

Kiedy przechodzisz na fit drogę nie spodziewasz się, iż zmiany mogą zajść w każdej sferze życia. Zobacz na co musisz się przygotować. A może znasz to już z doświadczenia?

Wszyscy tylko piszą.. jak, kiedy i co trenować. Radzą co jeść, a czego nie jeść.

Mało kto jednak wspomina, o takich błahych, ale codziennych sprawach, które będą dotyczyć Cię na co dzień.
Oto sprawy, których się nie spodziewasz przechodząc na fit drogę:

- Idąc do fryzjera będziesz chciała fryzurę, którą da się związać w kucyk – tak żeby było wygodnie w trakcie ćwiczeń. Jeżeli będziesz bardziej odważna zetniesz włosy na krótko. Wtedy można szybciej je wysuszyć po treningu.

- Miejsca w szafie robi się za mało. Przez to zwykłe ubrania zaczną być wypierane przez getry, koszulki i biustonosze.. treningowe.

- Szpilki pójdą na dno szafy, za to będziesz ekscytowała się na nowe modele butów sportowych.

- Wszyscy będą czekali, aż zjesz. Zanim przegryziesz dokładnie każdy kęs dania reszta domowników zdąży zjeść całe danie, deser i posprzątać ze stołu. Twoje otoczenie będzie na początku narzekać na to. Z czasem spojrzą bardziej pobłażliwie i przyzwyczają się. Może się przyłączą do celebrowania posiłków.

- Wizyta w restauracji będzie przebiegała dłużej niż wcześniej. Po pierwsze dlatego, że rozmowa z obsługą się wydłuży.. zanim wypytasz o wszystkie składniki potraw. Dodatkowo dokładne przegryzanie wydłuży wizytę.

- Talerzy będziesz używała mniej. Za to pojemników na posiłki wciąż będzie Ci brakować.

- Kiedy przyjdą do Ciebie goście.. okaże się, że nie będą mieli czym posłodzić herbaty. Zapomniałaś kupić cukier, bo sama już go nie używasz.

- Może się okazać, iż długie paznokcie będą Ci przeszkadzały w ćwiczeniach, więcej poręczniejsze będą te krótkie krótkie.

- Kolekcja DVD składająca się do tej pory głównie z filmów powiększy się o płyty treningowe. Żeby zrobić im miejsce gorsze filmy pójdą na pawlacz.

Nie przejmuj się, na pewno są to zmiany na lepsze 🙂
Zaobserwowałaś niespodziewane zmiany u siebie?