Przejmij kontrolę nad swoim życiem

Na ile jestes zmotywowana, aby wprowadzić w swoje życie zmiany?

Im więcej w Tobie optymizmu, tym jest większe prawdopodobieństwo, że odpowiesz "TAK, DAM RADĘ!" Im lepsza relacja z partnerem, lepsza praca, tym chętniej powiesz "NIE PODDAM SIE "! A co z ososbami, które są niespełnione zawodowo, a ich życie osobiste, przesiąknięte jest smutkiem?

Wiem, że tam jesteś i się przygladasz. Załamujesz rece i mowisz TO NIE NA MOJE SIŁY. Wiem, te siły zostały pochłonięte przez związek, który z uporem maniaka próbujesz ratować, lub przez pracę, która kompletnie Cię nie spełnia.

Nie musi tak być! Określ CEL, OCEN SWOJE MOZLIWOSCI - cel musi byc realny, I PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM! Nie biegaj za tymi, którzy szantażują swoim odejsciem! Nie spalaj się, kiedy wiesz, ze nie przełoży się to na efekty. Mów NIE kiedy sobie czegos nie życzysz! I pomyśl wreszcie o SOBIE!

Jesli praca Cię nie spełnia, tym bardziej szukaj chwili w ciagu dnia, kiedy w trakcie treningu zresetujesz wszystkie stresy i urośniesz w siłę. Kto wie, może właśnie dzięki tej sile podejmiesz decyzje o kolejnym kroku naprzód, o podjęciu nowych działań? Nie wolno Ci żyć biernie i patrzeć jak życie przez palce ucieka. Przestan grzac miejsce na ławce rezerwowych! W tych rozgrywkach jestes kapitanem jednoosobowej druzyny.

Kiedy zaczniesz o siebie dbac, inni przestaną Cię wykorzystywać. Jedyną osobą, ktora moze to zmienic jestes TYLKO TY!

TAGI: