Zadbaj o siebie od środka

Pamiętaj ideał NIE ISTNIEJE!

Na co dzień jesteśmy atakowane tysiącami fotek, napakowanych po brzegi photoshopem. Patrzymy na "idealne" ciała, twarze, stylizacje, zapominając o magii postprodukcji, o ekipie która pracuje przy każdej sesji zdjęciowej, makijażystce, fryzjerze, oświetleniowcach. Patrzymy na wyidealizowany obraz, do którego wzdychamy.

To wspaniałe, że różnimy sie od siebie.

Perfekcja to wymysł kolorowych mediów, które próbują wrzucić kobiety do jednego worka. Wyznaczyć ramy "piękna" i wymagać od nas wizerunku rodem z taśmy produkcyjnej.

I co? I żebym nie wiem z jaką pięknością rozmawiała, każda ma sobie coś do zarzucenia. Każda kobieta, na którą patrzysz, chetnie zmieniłaby niejedno w swoim ciele czy twarzy.

Co więcej! Najczęściej nie dla siebie samej. Najczęściej impuls pojawia się z zewnątrz, impuls, który budzi niepokój, dyskomfort, kompleksy.

Kochana! JESTEŚ PIĘKNA! Spójrz na siebie bardziej łaskawym okiem.

Najważniejsze jest TWOJE ZDROWIE! Może pora, żebyś i Ty skupiła się tylko i wyłącznie na tym? Znasz większy priorytet w życiu? Wątpię. Czy dla zdrowia nie warto o siebie zadbać? Odżywiać na co dzień ciało i umysł? Ruszać się? Czy dla zdrowia nie warto rzucić palenie? Odmówić sobie zbyt częstego sięgania po kieliszek? Obciąć porcje cukrów prostych? Przetworzonej żywności / fastfoodów?

Czy dla zdrowia nie warto 15 min przed snem wyłączyć wszystkie telefony, media i poszukać w sobie refleksji minionego dnia, zasypiając z przekonaniem, ze dałyśmy z siebie wszystko?

Pora zadbać o swoje zdrowie! Reszta: zgrabne ciało, rozświetlona skóra, zdrowe paznokcie, lśniące włosy to wszystko przyjdzie naturalnie, bo o to wszystko trzeba zadbać NAJPIERW I PRZEDE WSZYSTKIM od środka!

Kiedy podstawa kuleje, nie ma co czekać na cud. SAMO SIĘ NIE ZROBI!

Dbaj o siebie dla ZDROWIA!