Be better – 90 dni wyzwania!

Początek roku sprzyja walce o nowe, lepsze życie – trudno się z tym nie zgodzić. Warto to wykorzystać i zacząć właśnie teraz!

Styczeń to miesiąc w którym wiele osób zaczyna wcielać w życie swoje noworoczne postanowienia.

Zmiana sposobu odżywiania to jedno z najczęstszych postanowień noworocznych.

Czy Ty też masz taki cel i nie wiesz od czego zacząć?

 

Mam dla Ciebie coś specjalnego!

Przygotowałam dla Ciebie wyzwanie, które pomoże Ci ruszyć z miejsca i w 2019 roku zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Nasze wyzwanie będzie trwało aż 90 dni a Ty możesz przyłączyć się w każdym momencie!

Wyzwanie jest dla wszystkich!

Zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają i jest to ich pierwsze podejście do zdrowego odżywiania i treningów jak i tych, którzy wielokrotnie podejmowali próby zmiany swoich nawyków.

Codziennie będziesz otrzymywała ode mnie  informacje na temat zdrowego stylu życia i potrzebą Ci dawkę motywacji.

Nie martw się. Absolutnie nie będę namawiała Cię żebyś od razu stawiała swoje życie do góry nogami! Nie chce też żeby Twoje postanowienie noworoczne opierało się na zakazach i nakazach. Stad niestety prosta droga do wypalenia i szybkiego zrezygnowania z jakiejkolwiek zmiany.

Na pewno wiesz, że nie jestem zwolenniczką restrykcyjnego podejścia do odżywiania i w tym przypadku też nie będzie inaczej. Celem tego wyzwania jest pokazanie Ci, że zdrowy styl życia nie musi oznaczać katorgi, wyrzeczeń. Chciałabym natomiast zaszczepić w Tobie nowe korzystne dla zdrowia i samopoczucia nawyki.

Codziennie dostaniesz dawkę przydatnych informacji, które pomogą Ci się odnaleźć w świecie zdrowego stylu życia. Pokaże Ci jak komponować posiłki, zainspiruję Cię do regularnego trenowania i dbania o siebie na wielu płaszczyznach.

I pamiętaj, że naszym celem jest zadbanie o Twoje ZDROWIE. Chciałabym żebyś w trakcie tego wyzwania nauczyła się czerpać radość z dbania o siebie. I znalazła w tym wszystkim równowagę.

To co?

Przyłączasz się?

TAGI: