Nowy Rok, nowe postanowienia.

Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się, jak będziesz sie czuła za 20 lat?

To jak żyjesz teraz ma ogromny wpływ na Twoje lepsze w późniejszym okresie. Zadbaj o siebie już teraz.

ZACZYNAMY!!

1. Zrób w kuchni porządek. Wywal z szafek i lodówki wszystkie "śmieciowe" produkty. Twój żołądek to nie miejsce na śmieci !! Nie trzymaj ich w domu i nie sięgaj po nie na zakupach. Szanuj swoje zdrowie !!! Może żyjesz w myśl zasady "hulaj duszo, jutro nie istnieje", a ja Ci mówię - zdrowie masz je tylko jedno.

2. Zwracaj uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu. Raz w tygodniu pozwalaj sobie na jakiś kulinarny "wyskok" - upewnij się, że wyskoki nie są częścią składową codzienności.

3. Co jeść? Każda z nas jest inna i każda z nas ma inne cele. Idealnym rozwiązaniem jest konsultacja dietetyczna, jesli nie mozesz sobie na nią pozwolić, zawsze mozesz skorzystać z moich dietetyków online, którzy adekwatnie do Twoich oczekiwań dobiorą Ci zdrową dietę oraz zbilansowany jadłospis.

Odsyłam na stronę www.sklep.bebio.pl zakładka BE DIET !

4. Co z programami treningowymi ?

Jeśli jesteś osobą początkującą i miliony razy słyszałaś "Chodakowska jest katorżnicza - nie nadaje się na początek" , jak wytłumaczysz mi setki tysięcy metamorfoz jakie zostały przeze mnie udostępnione na profilu FB? - prawdziwe historie nastolatek, dziewczyn, młodych mam, dojrzałych kobiet ktore straciły od kilku do kilkudziecięciu kilogramów i zaczęły nowe zycie. Moje programy treningowe SĄ DLA KAŻDEGO! Pamiętaj o porządnej rozgrzewce na początek, przygotuj swoje ciało do działania.

Wybór masz ogromny:

"Sukces" , "Metamorfoza" "Secret"  i inne. Nie musisz kupować płyty, jeśli nie chcesz...skorzystaj z kanału YT . Masz gotowe programy, działaj, nie bój się zrobić kroku do lepszego jutra!

5. Obawiasz sie kontuzji ?
Niestety kontuzje zdarzają się każdemu. Każde ćwiczenie wykonuj w sposób kontrolowany, spokojnie, nie spiesz się. Nie chodzi o to, aby wykonać jak najwięcej powtórzeń. Im bardziej się skupisz na prawodłowo wykonanym ćwiczeniu, tym mniejsze są szanse na to, że coś Ci się stanie.

Najbardziej kontuzjogenny jest bezruch.

6. Rozsądek ponad wszystko.

Przyłączysz się do rzeszy osób dbających o swoje lepsze samopoczucie oraz jakość życia?

Trzymam kciuki!