Stwórz lepszą wersję siebie

Życie jest zbyt krótkie, aby tracić je na niepotrzebną złość, smutek czy stres. Nie zmienisz całego świata, ale możesz zmienić siebie.

Zatem dziel pozytywną energię i dawaj ludziom radość. Zamiast na innych, skup sie na sobie. Bądź swoim priorytetem, dbaj o siebie! A innych traktuj tak, jakbyś sama chciała być traktowana.

Skoncentruj cała swoją uwagę na TU I TERAZ!!! Nie rozpamiętuj przeszłości, nie wybiegaj daleko w przyszłość. To ile dasz z siebie DZISIAJ zaowocuje lepszym jutrem.

Wyciągaj wnioski z popełnionych błędów. Nie zamykaj sie w sobie kiedy Twój świat rozsypuje sie w drobny mak! Wszystko jest lekcją, z której należy wyciągnąć wnioski. Ważne żeby kolejny raz sie podnieść! Nie odpuszczaj w obliczu trudności, to one czynią Cię silniejszą! Każdy, kto odniósł sukces podniósł się wiecej razy niż upadł.

PRACUJ, PRACUJ, PRACUJ nad sobą... Odszukaj w sobie siłe i równowagę! Nie daj sie krzywdzić, nie daj sobą manipulować! Nikt nie ma prawa do oceniania Ciebie, każdy ma prawo być taki jakim chce. Zatem bądź przede wszystkim sobą!

Większość swojego życia spędzasz w pracy... Zadbaj o to, żeby kochać to, co robisz. Zmień perspektywę lub zrób ze swojej pasji pracę. To gdzie jesteś i co osiągniesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Zatem bądź wymagająca wobec siebie, konsekwentna i zdeterminowana. DZIAŁAJ! Nic się samo nie wydarzy. Tylko Ty możesz zrealiować swoje marzenia!

Przestań stwarzać problemy tam gdzie ich nie ma! Doceń to co masz i pracuj nad udoskonalaniem tego każdego dnia! Stwórz najlepsza wersje siebie.