Wprowadź zmiany

Co trzeba zrobić żeby nasze życie nabrało lepszych kolorów?
Lepszej energii, pozytywnych emocji?

Przede wszystkim trzeba zacząć od wyznaczenia konkretnego celu, opracowania planu który przede wszystkim musisz być realny!

Bez względu na to jaki to jest cel - co odbierzesz sobie za wyzwanie , na jakim polu będziesz chciała przeprowadzić rewolucje , powinnaś posłużyć się narzędziem, które pomoże Ci wyznaczony cel osiągnąć.

Żeby zmienić swoje życie, trzeba zacząć od wypierania złych nawyków zdrowymi nawykami. Dzięki wprowadzeniu nowego nawyku wzmocnimy obszar w mózgu który jest odpowiedzialny za samodyscyplinę - ten obszar wzmacnia się tak jak mięsień nad którym systematycznie pracujemy.

Kiedy wypracujemy jeden nawyk, łatwiej będzie nam dodawać kolejne i kolejne !

Reakcja potoczy się jak rzucona z góry kulka śnieżna 🙂

Mamy swoje przyzwyczajenia z których trudno jest nam rezygnować. Tak w odżywianiu jak i w pielęgnowaniu swoich emocji. Pozwalamy sobie na FASTFOOD tak jak pozwalamy komuś wchodzić nam na głowę. Wszystko możemy zmienić, ale nie wszystko na raz!

TRENING CIAŁA - to pierwszy krok

Poprzez trening odzyskasz kontrole nad swoim ciałem, następnie nad swoim umysłem, kolejno nad swoim życiem !

Będziesz świadomie decydować o sobie i podejmować dużo trafniejsze decyzje bo zgodne z założonym planem
N Zaczniesz spoglądać na siebie łaskawszym okiem, uśmiechać się do siebie w lustrze. Nabierzesz pewności siebie, urośniesz w siłę fizyczna która przełożysz na mentalna .

Z czasem zrozumiesz ze dzięki treningowi pokonujemy własne słabości ! Tak w ciele jak i w życiu - zrozumiesz ze nie ma rzeczy niemożliwych!

Przekonasz się o tym już za chwile!
Masz w sobie ogromny potencjał - pora go wykorzystać!