Pij na wysmuklenie

Mała ściągawka, która przyda się nam wszystkim Pij na wysmuklenie "MAGICZNE NAPOJE" ❤️

Coś dla bardzo wytrenowanych..

Jeżeli masz wyznaczone konkretne cele treningowe, włącz te napoje a zobaczysz różnicę:

- woda kokosowa – zawiera w sobie dużo składników mineralnych np. potasu.
Zawierając tyle elektrolitów powoduje lepsze nawodnienie organizmu. Ponieważ ma naturalny smak nie musisz dodawać plasterków cytryny. Zaspokoi również ochotę na napoje i soki. Ponieważ zawiera niewielką ilość węglowodanów prostych jest świetnym sposobem na nawodnienie w trakcie treningu. Wspomoże zatem metabolizm w trakcie i po treningu..

- produkty mleczne fermentowane – obecne w nich pożyteczne bakterię wspomagają pracę jelit i trawienie. Przeciwdziałają zatem zaparciom czy zaleganiu w jelitach resztek pokarmowych. Dodatkowo wapń w nich zawarty wspiera również metabolizm.

- soki warzywne – oczywiście te robione w domu. Chętniej sięgasz po soki wyciskane owocowe? Jednak to warzywne dadzą Ci lepsze efekty. Warzywa zawierają więcej błonnika i nie mają tyle fruktozy. Burak, seler naciowy, natka pietruszka podziałają świetnie na opróżnienie jelit.
Dodatkowo przekonasz się ile energii Ci dostarczą..

- zielona herbata – wiesz, że jest zdrowa i przyśpiesza przemianę materii. Postaraj się jednak pić tę o dobrej jakości. Jeżeli pijesz tę „ekspresową” w torebkach nie da Ci ona tyle korzyści. Postaw na liściastą.

Twoja talia będzie Ci wdzięczna za te napoje!

koktajle, napoje

koktajle, napoje